|
В Інституті навчаються обличчя, що мають диплом магістра, спеціаліста чи бакалавра.
В Інституті послідовно ведеться робота зі створення системи безперервного навчання, підвищенню доступності і якості освіти різним категоріям громадян.
Створюється ефективна система підвищення кваліфікації і стажувань, слухачів у вузах, на підприємствах і в організаціях, у тому числі і за кордоном через поступальний і безперервний принцип навчання.
Навчання ведеться за наступними спеціальностями:
- Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
- Менеджмент організацій
- Фінанси
- Банківська справа
- Міжнародна економіка
- Економічна кібернетика
- Психологія
- Фізична реабілітація
- Історія
- Політологія
- Українська мова і література, російська мова і література, англійська мова і література, німецька мова і література
Ведется курсова підготовка для всіх охочих за наступними спеціальностями:
соціальний працівник
секретар керівника (підприємства, організації, установи)
діловод
оператор комп'ютерного набору
оператор комп'ютерної верстки.
На факультеті навчається більше 900 чоловік.
Випускники інституту працюють у Верховній Раді АР Крим, у Раді Міністрів Криму, у республіканських і місцевих органах влади, податковій службі, у банківських структурах, а так само в інших державних і комерційних організаціях і установах регіону, України і зарубіжних країн.
Багато випускників інституту продовжили своє навчання в аспірантурі, займаються викладацькою і науковою діяльністю в багатьох ВУЗах країни.
Викладацький склад:
Викладання в інституті ведуть фахівці відповідних кафедр університету серед них - 27 професорів, докторів наук, 113 доцентів, кандидатів наук, 29 асистентів, 25 старших викладачів.
Навчання ведеться з урахуванням новітніх досягнень і перспектив розвитку науки і техніка. До учбового процесу притягуються викладачі - практики, що мають великий досвід роботи за фахом, які передають студентам досвід застосування наукових знань з практики.
Співробітники інституту застосовують інноваційні технології у навчальному процесі.
У навчальних аудиторіях використовуються мультимедійні проектори, компакт-диски, теле, відео, аудіоустаткування, інформаційні ресурси,,Інтернет" та інші технічні засоби.
Напрямок наукових досліджень:
Студенти і співробітники інституту беруть участь у науково-практичних конференціях, семінарах , "круглих столах". Ведуть науково-дослідну роботу з актуальних наукових напрямків в області післядипломної освіти.
Наукові та навчальні зв'язки:
Інститут здійснює міжнародну співпраця з навчальними закладами аналогічного профілю в Україні і за кордоном, бере участь в міжнародних конкурсах і програмах з перепідготовки і підвищення кваліфікації. Зокрема з перепідготовки військовослужбовців і членів їх сімей в рамках сумісного проекту,,Україна - Норвегія ".
|
|