Это интересно


Керченський економіко-гуманітарний інститут

 
       
 

Керченський економіко-гуманітарний інститут

 
         
  Директор  
  Пономарьова Валентина Петрівна,
доцент
 
 

Історія

 
  Керченський економіко-гуманітарний інститут був створен на базі Керченського навчального науково-консультаційного центру ТНУ ім. В.І. Вернадського в 2000 р.  
 

Підготовка по освітньо-кваліфікаційних рівнях "бакалавр" і "спеціалість" здійснюється за наступними спеціальностями: англійська мова і література; українська мова і література; екологія і охорона довкілля; фінанси і кредит; психологія; здоров'я людини.
У структурі інституту 2 випускаючих кафедри, 4 філії випускаючих кафедр і кафедра соціально-гуманітарних дисциплін.
До послуг студентів і викладачів надається бібліотека, фонд якої складає 18 тис. екземплярів навчальної, довідкової і

художньої літератури на українській, російській, англійській і німецькій мовах, створена і постійно поповнюється електронна бібліотека. Є комп'ютерні класи, спеціалізований комп'ютерний лінгафонний кабінет для проведення практичних занять по іноземних мовах. Для проведення навчальних і практичних занять обладнані кабінети геології, екології, української, англійської і німецької мов і літератури, психології, функціональної діагностики, масажний кабінет і тренажерний зал.
У навчальному процесі беруть участь 5 професорів, 25 доцентів. У аспірантурі навчаються 23 аспіранта і претендента на звання вченого ступеня кандидата наук.

Спеціальність: «Екологія, охорона довкілля і збалансованого природокористування»

Випускаючу кафедру очолює, доцент Турега О.Н.
До складу кафедри входять 2 професори, 6 кандидатів наук. Співробітники кафедри ведуть наукові дослідження з екологічних проблем Східного регіону Криму, прилеглих акваторій і зон впливу; здійснюють спільну роботу з Кримською республіканською

асоціацією «Екологія і світ» по сучасному водопостачанню і проблемам підтоплення центральної частини м. Керчі.

Спеціальність: «Здоров'я людини»

Завідувачка філією кафедри фізичної реабілітації, доцент Грабовська Є.Ю.
У підготовці спеціалістів - валеологів і спеціалістів - реабілітологів беруть участь 3 професори, 8 кандидатів наук, 3 аспіранти. Співробітники кафедри проводять заходи оздоровчої спрямованості і наукові дослідження щодо організації моніторингу і корекції психофізіологічного стану студентів за допомогою засобів і методів фізичної реабілітації. Спеціалізанти кафедри проходять виробничу практику в м. Евпаторія на базі Національного центру параолімпійської і дефолімпійської підготовки і реабілітації інвалідів Національного комітету спорту інвалідів України.

Спеціальність: «Англійська мова і література»
Завідує філією кафедри, доцент Д'якова Н.А.
Серед викладачів філії кафедри англійської філології 4 кандидати наук, 3 аспіранти. Науково-дослідна робота ведеться по темі: «Інтерактивні методи викладання іноземних мов». Багато викладачів закінчили курси з методики викладання англійської мови по Оксфордських навчально-методичних комплексах і мають сертифікати, стажувалися в Делаверськом університеті США, неодноразово ставали переможцями і фіналістами різних міжнародних програм і конкурсів. Викладачі кафедри є членами міжнародної організації викладачів англійської мови TESOL, беруть участь у роботі міжнародних конференцій з методики викладання англійської мови.

Спеціальність: «Українська мова і література»

Роботу філії випускаючої кафедри очолює, доцент Деркач В.В.
Навчально-виховний процес здійснюють 3 кандидати наук. Тема науково-дослідної роботи: «Динаміка лінгводидактичних досліджень».

Спеціальність: «Психологія»

Завідує філією кафедри доцент Мазілова Г.Б.
У підготовці майбутніх психологів беру участь 2 професори, 3 кандидати наук. Тема наукових досліджень: «Соціально-психологічні проблеми формування мультикультурної особи».
Викладачі кафедри регулярно проводять на базі інституту і загальноосвітніх шкіл міста моніторингові психофізіологічні дослідження, а також повчальні семінари і тренінговую роботу.

Спеціальність: «Фінанси і кредит»

Випускаючу кафедру очолює, доцент Демчук О.В.
Серед викладачів, що працюють на кафедрі, 7 кандидатів наук і 2 аспіранти. Тема науково-дослідної роботи: «Вдосконалення господарського механізму діяльності підприємств АР Крим». В рамках даної теми проводяться міжвузівські науково-практичні конференції викладачів і студентів, публікуються статті в наукових і популярних виданнях.
Кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін керує, доцент Діхтярьов А.А. професорсько-викладацький склад кафедри, що здійснює навчальну діяльність за всіма спеціальностями, представлений професором, 3 кандидатами наук, доцентами. Науково-дослідна робота проводиться за темою: "Проблеми філософії і етики в соціокультурному просторі України".
Створений науково - практичний семінар «Середовище і світ». Викладачі співробітничають по філософії і етиці з Регіональною лабораторією Міжнародної кафедри (ЮНЕСКО) Санкт-Петербурзьким науковим центром Російської академії наук.