Поиск по сайту    Популярное за сегодня


Это интересно!


Интересное

Облако тегов

Архивы


Новинки


Полезное

AdSense block #1

У Яремчі розпочалась міжнародна конференція «Перспективні технології залізничних перевезень»

У Яремчі розпочалась міжнародна конференція «Перспективні технології залізничних перевезень»: учасники обговорять стратегічні питання розвитку залізничної галузі та конкурентну тарифну політику  


Сьогодні, 2 квітня 2009 року, в Яремчі розпочалась міжнародна конференція на тему: «Перспективні технології залізничних перевезень». У заході візьмуть участь залізничники України, Польщі, Литви, Росії та інші. Конференцію відкриє заступник генерального директора Укрзалізниці Віктор Чорний.


Учасники конференції планують обговорити стратегічні питання розвитку залізничної галузі та конкурентну тарифну політику залізниць України. Значну увагу буде приділено питанням взаємодії різних видів транспорту на прикордонних переходах, залізничного та морського транспорту в межах Чорноморського регіону.


Серед важливих питань — особливості забезпечення перевезень у міждержавному сполученні та підвищення ефективності використання транспортних коридорів.


Також науковці представлять свої розробки в галузі залізничних перевезень.


Під час круглого столу учасники матимуть нагоду обговорити шляхи підвищення конкурентоспроможності вантажних перевезень та перспективи розвитку пасажирських, а також можливості використання бімодальних перевезень за технологією RаilRunner на українських залізницях.


За матеріалами офіційного сайту Міністерства транспорту та зв`язку України.

Эта статья была опубликована в Образование и наука. Постоянная ссылка.
AdSense block #2

Comments are closed.