Поиск по сайту    Популярное за сегодня


Это интересно!


Интересное

Облако тегов

Архивы


Новинки


Полезное

AdSense block #1

Ігри Маша і Ведмідь

Пам’ятаєте стару казку, в якій розповідається про маленьку дівчинку, яка заблукала в лісі і потрапила в будиночок, де живуть ведмеді. Вона дивувалася тому, як в будиночку всі предмети мають різні розміри. У цьому будиночку вона поїла і лягла спати, а потім прийшли ведмеді — власне господарі будинку. Нещодавно була придумана нова казка, в якій дівчинка на ім’я Маша теж виявилася в будинку ведмедя, але тим не менше вони стали жити в повному мирі та злагоді. Маша займається різними справами по дому, а ведмідь Міша їй допомагає, іноді розважає різними способами. Хочеться зауважити, що Міша має велике минуле циркового звіра. За свою роботу в цирку і на різних виступах він отримав велику кількість кубків та призів, також завдяки тій роботі, він вміє грати на різних музичних інструментах.

За сюжетом мультика Міша не розмовляє, він тільки показує все на жестах, але тим не менш, дівчинка його відмінно розуміє. А ось Маші тільки дай про що-небудь поговорити, її потім не переслухати і що дивно, то вона дуже часто любить використовувати слово «вже» і при розмові можна почути: «Міша, вже нам треба піти в ліс вже». Дівчинка настільки швидка, що її швидкість деколи приводить до неуважності, і вона може плутати ліву і праву сторону. До того ж, вона любить різні жарти і може спеціально косити очима, що призводить Мішу в якесь сум’яття. До них в гості постійно приходять інші лісові тварини, в тому числі і подруга Миші — велика ведмедиця. Друзі весело проводять час, займаються різною домашньою роботою і ходять на прогулянки в ліс. Немає жодної серії, щоб вони знаходилися в якійсь депресії або не хотіли чимось займатися.

Даний мультфільм на ура сприймається дітьми вже з самого малого віку, починаючи з одного року. Також і дорослим його буде дуже цікаво дивитися, адже можна побачити багато цікавих пригод і життєвих ситуацій, які інтерпретовані в мультфільмі. Персонажі головних героїв стали знайомі багатьом людям і їх дуже часто використовують в різних рекламних кампаніях, робляться ілюстровані казки, а також листівки в соціальних мережах. Цей мультик по популярності може позмагатися з відомим радянським мультфільмом «Ну постривай!».

У зв’язку з його величезною популярністю,були створені ігри Маша і ведмідь в яких наші герої опиняются в різних пригодах. На даний момент онлайн ігор з цими героями ще не так багато, але вже зараз ми можемо побачити, як вони пропонують вирішувати різні задачки на логіку, опиняються в центрі уваги якоїсь розмальовки. Вони настільки яскраві персонажі, що сміливо можуть змагатися з багатьма голлівудськими героями мультфільмів і це не дивно, адже мультик створювався на широку аудиторію і буде цікавий не тільки українському народові.

Эта статья была опубликована в Развлечение. Постоянная ссылка.
AdSense block #2

Comments are closed.